ŁAZIENKA DOBRZE ZAPROJEKTOWANA

Projekt -aranżacja łazienki-wanna wolnostojąca

ŁAZIENKA DOBRZE ZAPROJEKTOWANA

Jak zaprojektować z reguły niewielką przestrzeń aby miała optymalne funkcje? Jak to zrobić, żeby łazienka była dla nas miejscem codziennego relaksu a jednocześnie była funkcjonalna i prosta w utrzymaniu czystości? To niewątpliwie trudne zadanie. Postaram się przedstawić Wam kilka sprawdzonych zasad.
Punktem kluczowym jest ustalenie jakie tak naprawdę mamy potrzeby. Jakie mamy oczekiwania względem naszej wymarzonej łazienki. Czy jeśli np: zamontujemy dwie umywalki, które de facto zajmą więcej przestrzeni lub bidet czy pisuar, to czy na pewno będziemy z tego korzystać? Budowana przestrzeń musi być sensowna i dostosowana konkretnie do naszych potrzeb. Potrzeb domowników.
Kolejną ważną sprawą podczas projektowania łazienki jest materiał. Dobrze dobrany materiał pozwoli nam cieszyć się w pełni naszą prywatną strefą relaksu przez długie, długie lata.
Kamień, drewno, szkło, ceramika to materiały z których można stworzyć unikatowe wnętrze. Ja w swoich projektach stawiam na naturę. Materiały najwyższej jakości nigdy nie staną się niemodne, a ich starzenie się może tylko dodać wartości naszemu wnętrzu a ci, którzy preferują pozostawić niezmienny charakter swojego wnętrza znajdą na rynku bogatą ofertę wszelkiego rodzaju impregnatów.
Łazienka, którą chcę Państwu przedstawić została skrojona na miarę potrzeb jej właścicielki. Ciemne orzechowe drewno, surowy beton, kontrast pomiędzy czernią i bielą. Wolnostojąca wanna. Szkło kabiny, które delikatnie załamuje przestrzeń a szklana mozaika Bisazza w tle podkreśla wyjątkowość tego miejsca. Ta łazienka to bez wątpienia odskocznia od codzienności. To miejsce stworzone do relaksu z winem i książką…

Brak komentarzy

Napisz komentarz