Projektant i architekt wnętrz Gorzów

Mod.u Grupa Projektowa jest wypadkową pasji, doświadczenia oraz wykształcenia jej założycielki Adriany Baradziej-Baranowskiej.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie klientowi komfortu spędzania czasu we wnętrzu, które powinno cieszyć nie tylko oko ale również duszę. Specjalizujemy się w kompleksowym projektowaniu wnętrz mieszkań, domów, apartamentów oraz przestrzeni komercyjnych od 2008 roku. Projektując wnętrza o zróżnicowanej stylistyce zawsze stawiamy na harmonię i detal w kreowanej przestrzeni, dlatego przed rozpoczęciem prac zawsze, wnikliwie analizujemy upodobania i wymagania klienta.

Nasze projekty to połączenie innowacyjnych rozwiązań, nowoczesnego wzornictwa oraz modnych trendów architektonicznych. Czerpiemy wzorce z obszernej historii architektury oraz wzornictwa przemysłowego. Ogromną przyjemność sprawia nam możliwość sięgania po elementy wyposażenia wnętrz stworzone przez klasyków światowego designu. Systematycznie podnosimy nasze kwalifikacje uczestnicząc w różnych szkoleniach produktowych oraz pokazach targowych w kraju i za granicą.

Architekt Wnętrz - ADRIANA BARADZIEJ-BARANOWSKA

Znajdziesz mnie także na:

Architekt Wnętrz

ADRIANA
BARADZIEJ-BARANOWSKA

Dyplom uzyskany w Instytucie Wzornictwa Politechniki Koszalińskiej University of Technology na kierunku architektura wnętrz.

FIRMY Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJEMY: